Podmínky zpracování osobních údajů

PODMÍNKY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vytvořením objednávky na e-shopu www.znackovy-sport.cz,  či telefonickou objednávkou, vyjadřuje zákazník souhlas se zpracováním jeho osobních údajů prostřednictvím společnosti Ing. Andrea Kropáčová (www.znackovy-sport.cz), ičo 70360987,v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zákonem č. 480/2004 Sb. a zákonem GDPR (EU) 2016/679. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, v souladu s §§ 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb. máte mj. právo na písemné odvolání souhlasu, právo na přístup k údajům, podání žádosti o opravy, doplnění, zablokování nebo odstranění osobních údajů.
Každý z Vás má právo náhledu do svých údajů, opravy, žádosti o ukončení zpracování údajů a právo vznést námitku, kterou je třeba zaslat písemně na adresu Ing. Andrea Kropáčová, Karlovarská 101, Velká Dobrá nebo e-mailem na adresu info@znackovy-sport.cz.

Vaše osobní údaje (e-mailovou adresu, nákupní reference a projevený zájem o produkty a informace na našich webových stránkách a v e-mailech) bude naše společnost Ing. Andrea Kropáčová (www.znackovy-sport.cz) využívat po dobu 3 let od posledního nákupu, za tím účelem, abychom vám zobrazovali a posílali informace, které vás zajímají, a nabízeli vám produkty z naší nabídky, které pro vás budou relevantní.

Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit, v každém e-mailu, který od nás dostanete, je odkaz pro okamžité odhlášení. Můžete si své údaje také kdykoli vyžádat, požádat o úpravu nebo kompletní výmaz. S jakýmkoli problémem se také můžete obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete.  Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení