Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Kdy dostanu své zboží?

U každého zboží je uvedena skladová dostupnost a pod výběrem velikosti vidíte i odhad konkrétních dní, kdy zboží obdržíte. Všechny objednávky vyřizujeme tak rychle, jak je to jen možné a snažíme se dobu dodání zde uvedenou ještě zkrátit!

 

Průběh objednávky:

Vytvoření objednávky

Buďte prosím pozorní při  vyplňování Vašich údajů – adresy, tel. čísla a e-mailu! Překlepnete-li se v e-mailové adrese, nepřijde vám od nás potvrzovací mail, ani žádná další zpráva s informací o průběhu objednávky. Správná adresa je důležitá pro dopravce a taktéž telefonní číslo, pakliže např. kurýr nemůže váš dům najít. Nemáte-li na zvonku své jménu, uveďte to, které tam doručovatel najde. Posíláte-li si balíček do firmy, uveďte prosím její název. Správně zadané údaje ušetří čas vám i nám. Děkujeme! Registrujete-li se, můžete sledovat stav objednávky on-line.

Různá skladová dostupnost v 1 objednávce

Tato objednávka bude expedována ve chvíli, kdy je kompletně připravená k odeslání.

Platba

Zadali, jste-li platbu bankovním převodem, přijdou vám podklady k platbě.  Go-pay zaplatíte on-line.  Dobírku je třeba zaplatit dopravci při převzetí. GLS můžete zaplatit při převzetí platební kartou. Objednávky na bankovní převod začneme vyřizovat až po připsání peněz na účet. Chcete-li urychlit proces objednávky, pošlete nám potvrzení o zaplacení na info@znackovy-sport.cz 

Průběh objednávky

Objednali, jste-li si skladové zboží, přijde vám následně e-mail s informací o tom, že jsme zboží odeslali. Objednali, jste-li si zboží, které je označeno skladem do týdne, přijde vám následně e-mail, který vás bude informovat o tom, že zboží je přepravováno do ČR. Tato přeprava trvá 3-5 dní, následně ho ihned expedujeme a vám přijde informace o tom, že jsme zboží odeslali. Zároveň s touto informací vám přijde mailem i faktura.

 

Potřebuji v objednávce něco změnit

Napište nám na info@znackovy-sport.cz nebo použijte kontaktní formulář, změníme, cokoliv budete potřebovat. Do objednávky můžeme i cokoliv přidat.  Chcete-li spojit dvě objednávky do jedné, dejte nám také vědět.

 

Nepodařilo se mi zaplatit GoPay, jak mám postupovat?

Pokud se platba objednávky přes GoPay nezdařila, napište nám na info@znackovy-sport.cz, změníme způsob platby na bankovní převod nebo na dobírku, dle vašeho požadavku.

 

Kdy a jak mohu vrátit zboží

Zboží můžete vrátit do 14ti dní (zákonná lhůta) bez udání důvodu. Detailní postup najdete ve formuláři pro vrácení zboží. Veškeré vratky vyřizujeme obratem. Prosíme, nezapomeňte uvést číslo vašeho účtu!

Vrácené zboží nesmí být použité a musí na něm být originálně připevněné visačky.  Použité zboží a zboží bez cedulek není možné vrátit.

Vyřizujeme vratky jen ve14ti denní lhůtě! Ze systému dopravců vidíme, kdy si zákazník zboží převzal a taktéž dle čísla balíku zjistíme, kdy byl poslán k nám.

 

Kdy a jak mohu vyměnit zboží

Zboží můžete vyměnit do 14ti dní (zákonná lhůta) bez udání důvodu. Použijte formulář pro vrácení zboží, je v něm uvedeno jak postupovat, kam zboží poslat a vše potřebné. Prosíme, podívejte se, je-li vámi požadované zboží dostupné na e-shopu. Není-li požadovaná velikost dostupná, nejsme schopní tuto velikost dodat. Výměna bude trvat stejně dlouho, jako kdybyste vybrané zboží objednali od okamžiku, kdy se k nám dostane požadavek na výměnu. Požadavek na výměnu tedy doporučujeme poslat i na info@znackovy-sport.cz

  

Mohu si zboží vyzkoušet?

Ne, nemáme kamennou prodejnu, zboží není možné vyzkoušet.

 

Jak mám postupovat v případě reklamace?

Vytiskněte si reklamační protokol. Najdete v něm vše potřebné.

 

Je možný osobní odběr?

Ano, zboží je možné vyzvednout v e-shopu ve Velké Dobré u Kladna. I pro osobní odběr je nutná objednávka předem. K odběru zboží budete vyzváni e-mailem. Nejsme v e-shopu každý den od-do, ale jak je potřeba pro vyřízení objednávek a expedice. Je tedy potřeba se předem domluvit na termínu předání. Zboží vám rádi předáme po dohodě i ve večerních hodinách. Dobírka při osobním odběru je možná zaplatit pouze hotově.