Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Katalog

Povolené filtry:
Velikost

Puma Počet produktů: 1910

Puma byla založena v roce 1924 německými bratry - Adolfem a Rudolfem Dasslerem. Dva bratři se silnou motivací a velkými ambicemi začali s cílem šít ručně sportovní boty o velmi nízké váze. Jejich práce měla smysl i výsledky, protože sportovní boty Gebruder Dassler Schuhfabrik si oblíbili sportovci celého světa, kteří v nich dobývali zlaté medail...

Puma byla založena v roce 1924 německými bratry - Adolfem a Rudolfem Dasslerem. Dva bratři se silnou motivací a velkými ambicemi začali s cílem šít ručně sportovní boty o velmi nízké váze. Jejich práce měla smysl i výsledky, protože sportovní boty Gebruder Dassler Schuhfabrik si oblíbili sportovci celého světa, kteří v nich dobývali zlaté medaile. Boty proslavily především špičkoví atleti, kteří svými vítězstvími dělali tu nejlepší možnou reklamu. 

Bohužel po vojně po roce 1948 se jejich společné cesty rozchází a Adolf stvořil značku Adidas, kterou netřeba představovat. Rudolf chtěl dál pokračovat ve výrobě kvalitních bot a proto stvořil značku Ruda. Záhy se ukázalo, že to nebyla příliš šťastná volba a proto ji přejmenoval na dnešní Puma.

Zlomový moment nastává v roce 1970, kdy si nejlepší fotbalista světa - legendární Pele, zavazuje své kopačky Puma King a tím přitahuje pozornost celého světa. Spolupráce s vrcholovými atlety se vyplácí.

Největší triumf a eso v rukávu přichází v roce 1976, kdy Puma přichází s technologií S.P.A., která znamená lehké vyvýšení bot v oblasti paty a tím zabraňuje k napínání achylové šlachy.

V roce 1989 dochází k fúzi švýcarskou společností a v roce 1998 podepisuje Puma životně důležitý kontrakt s tenistkou Serenou Williams. V roce 2006 Puma proniká do světa módy a i zde začíná být vidět rychlostí blesku. 

V roce 2015 se veleúspěšná zpěvačka Rihanna stává oficiální ambasadorkou. Tento správný krok katapultoval Pumu opět na vrchol, kde se drží dodnes.

Zobrazit

Podkategorie

  • Dětské
  • Dámské
  • Pánské
  • Fitness
  • Fotbal
  • Běh
  • Oblečení
  • Boty
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 1910 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 1910 položek